Yaşam

Muhteşem Hayatımın YENİ BÖLÜMÜ (1.Bölüm) ne zaman? Fragman yayınlandı mı? Harika Hayatım’ın yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Benim Harika Hayatım Her Çarşamba FOX TV’de izleyiciyle buluşuyor. Harika Hayatım 1. Bölüm Fragmanı 1 yayınlandı! Peki Harika Hayatım yeni bölüm (1.Bölüm) ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı? Harika Hayatım Yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

HARİKA HAYATIM YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANDI?

Sevilen dizi Şahane Hayat her çarşamba FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Harika Hayatım’ın yeni bölümü her Çarşamba saat 19.00’da FOX TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Muhteşem Hayatım Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

HARİKA HAYATIM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM VAR MI?

FOX TV’nin sevilen dizisi “Harika Hayatım” her Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Harika Hayatım” her Çarşamba saat 19.00’da FOX TV’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

HARİKA HAYATIMIN OYUNCULARI KİMLER?

Hilal Altınbilek,

Onur Tuna,

Yiğit Özşener,

Gökçe Eyüboğlu,

Serkan Keskin,

Bebek sumru

BENİM HARİKA HAYATIM NE İLE İLGİLİ?

Büyük haksızlıklarla hayat bulan, bunları aşmak için çok çalışan, bu yolda gereğini yapan ve bu yolda gereğini yapan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alan yeni fragmanda, Şebnem’in geçmişinden bugüne değişimine tanık oluyoruz. şimdi o harika bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç geçmişinden kurtulmaya çalışıyor. Fragmandaki ‘bazen bir kızın bir şeyler yapması gerekir’ ve ‘herkes sana haydut diyorsa belki sen de haydut olmalısın’ cümleleri hikayeye dair ipuçları veriyor.

Entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu dizi, büyük haksızlıklarla hayat bulan, bunları aşmak için çok çalışan, bu yolda gereğini yapan ve şimdi de bu haksızlıklardan kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikâyesini anlatıyor. Harika bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç geçmişi.

Alakalı haberler

silehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu